Andrzej K.
5.00/5
Korzystałem pierwszy raz i jestem zadowolony ceny ja i obsługi wszystkim mogę polecić.
Adam W.
5.00/5
Bardzo dobry kontakt z obsługą, szybki i krótki transfer na i z lotniska, bardzo dobra cena.
Strączek P.
4.50/5
Cena korzystniejsza wszystko ok
Monika S.
4.50/5
Bardzo sympatyczna obsluga, polecam.
Adam S.
5.00/5
Polecam
Jan T.
5.00/5
Super, pomogli przy spóźnieniu!
Halina Z.
4.75/5
Bardzo sympatyczny Pan kierowca , który przywoził mnie z lotniska, obsługa super, wrócę do Was w sierpniu, bo znowu szykuje się podróż 😎. Dziękuję za obsługę.
Piotr B.
5.00/5
Wszystko zgodnie z opisem
Danuta S.
5.00/5
Bardzo szybko, bardzo sprawnie. Miła obsługa, następnym razem z pewnością skorzystam.
Bogdan Ł.
5.00/5
Wszystko sprawnie szybko polecam wszystkim na pewno tam wrócę ponownie.